Poważne ogłoszenie poważnego chłopaka/faceta

KONTAKT

Słupsk - Dodane przez niebanalny.chlopak (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Poważne ogłoszenie poważnego chłopaka/faceta

Szukam niebanalnej, fajnej dziewczyny.
Wcale nie przebojowej, czy krzykliwej, wcale nie koniecznie duszy towarzystwa, może być nawet nieśmiała. Liczy się dla mnie to co ma w głowie, sercu i na ustach. I nie chodzi mi o błyszczyk:-)

Jakiej?
Niech ma jakieś fajne wady, zrównoważone zaletami. Nie musi być ładna, ale musi być niska, jeszcze lepiej drobna i koniecznie o niebanalnych rysach twarzy, bo niebanalne rysy twarzy z reguły stanowią o niebanalnej osobowości. Osobowość to charakter charakter to człowiek a szukam przede wszystkim człowieka, a dopiero później dziewczyny. A jak by była ze wsi jeszcze lepiej.
Niech nie nosi szpilek, dekoltów, miniówek niech ubiera się przemyślnie, w swoim stylu.
Niech będzie sobą, nawet jeżeli ma być zwyczajna.

Co można by powiedzieć o mnie?
Młody i sympatyczny, radosny (nie mylić z rozchachanym), ułożony, kulturalny, dobrze wychowany z zasadami, otwarty i komunikatywny. Rozsądny, dojrzały z przemyślanym podejściem do życia.
Przystojny, standardowo wysoki:-), 178cm wzrostu.

Po co takie ogłoszenie?
Kiedyś dałem ogłoszenie podobnej treści i napisała do mnie dziewczyna z pytaniem: po co taki facet daje takie ogłoszenie? Nie możesz sobie dziewczyny znaleźć?

Jeżeli chcesz do mnie napisać...
Oczywiście, jak pisałem wyżej, już kiedyś zamieściłem podobnej treści ogłoszenie, jednak dziewczyny jakie do mnie pisały, pewnie się starały, ale..., najwięcej mimo wszystko było maili, treści: chejka, fajne ogło, poznajmy się ja co, zapodaję swoją focie jak co to napisz, pozdro (choć pewnie nie potrzebnie używałem przecinków w cytacie:-)
Drugie tyle było elaboratów pseudointelektualnego bełkotu naszpikowanego po same wersy trudnymi słówkami, tudzież cytowaną tu i ówdzie prozą lub poezją.

Przywdziałem zatem pewną strategię.
Jeżeli chcesz odpowiedzieć na moje ogłoszenie, wiedz, że będę odpowiadał tylko na normalne, naturalne maile ze zdjęciami. (nie jednym i nie nieprzyzwoitymi, bo i takie mi się trafiały:-(
Zdjęcia traktuję bardzo poważnie, ponieważ są one zawsze szkicowym obrazem wyglądu, a ten pozostaje (jak dla mnie) niezmiernie istotny, ponieważ stanowi o charakterze i osobowości człowieka.
Rysy twarzy to obraz duszy, styl ubioru ukazuje, czy ktoś jest poważny, czy też nie.
Szukam raczej normalności i naturalności, ale nie odrazi mnie dziewczyna w glanach i różowych sznurówkach:-) Chciałbym jednak uniknąć np. różowej landrynki w białych kozaczkach kończących się na udach frędzelkami, a także dziewczyny o rysach twarzy, które mogą z samego założenia budzić trwogę i sygnalizować jakąś oschłą, lub twardą osobowość.
Trudno jest opisać, co jest jak dla mnie nie do przyjęcia a co stanowi o zainteresowaniu. Każdy czuje to inaczej. Dlatego zdjęcia niejako zamykają ten temat. W związku z czym, na maile bez zdjęć nie odpowiadam z założenia.
Jeżeli uważasz inaczej, lub nie czujesz, że ogłoszenie jest poważne, i że pisał je człowiek na poziomie nie odpowiadaj wcale, bo to nie ma sensu.

Ja deklaruję, że uczciwie odpowiem na każde poważne ogłoszenie ze zdjęciami nawet gdy będę musiał kulturalnie podziękować. Wiedz, że dobrze mnie wychowano i jeżeli nawet tak by się tak stało, będę odpisywał kulturalnie o tym informując i usuwał całą Twoją wiadomość, wraz z zdjęciami.
Mam swoją godność i szacunek do drugiego.

Być może to co napisałem powyżej, jeżeli jesteś poważną dziewczyną wyda się nieco niesmaczne, ale muszę zrobić wszystko co tylko mogę, żeby uniknąć pustych, prostackich odpowiedzi, lub odpowiedzi bez zdjęć.
Wszystko co mogę, to wyraźnie zaznaczyć, choć pewnie będą i takie, które nie zrozumieją treści tego ogłoszenia i będą wysyłać na oślep. Mam tylko nadzieję, że dzięki powyższemu wyjaśnieniu, takich maili przyjdzie mniej. Mam nadzieję, że się nie łudzę:-)

Ale się rozpisałem:-)
Mam nadzieję, że trafi to kiedyś przed oczy fajnej, niebanalnej dziewczyny, która stwierdzi, że być może znalazła bratnią duszę i że koniecznie musi ją poznać.
Będę cierpliwie czekał.

Mapa SłupskProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poważne ogłoszenie poważnego chłopaka/faceta


Polecane, ciekawe strony z Słupska. Prowadzisz serwis o Słupsku lub zwiazany z Słupsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualne Miasto eSłupsk !Zobacz stronę Kurier Słupski !Zobacz stronę Serwis Miejski Słupska !Zobacz stronę Wirtualny Słupsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Słupsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Słupska: Bytów ogłoszenia - Koszalin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Chojnice ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Słupsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj