Kierownik sklepu Małpka Express - Słupsk

KONTAKT

Słupsk - Dodane przez adrian.grecki (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik sklepu Małpka Express - Słupsk

Szanowni Państwo,

Małpka S.A. to spółka rozwijająca nową sieć sklepów convenience na terenie naszego kraju. W związku z tym poszukujemy do punktu położonego w Słupsku:

PARTNERA PROWADZĄCEGO SKLEP (Kierownika)

WYMAGANIA
* gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
* przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy
* kreatywność
* umiejętność kierowania zespołem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
* Prowadzenie placówki handlowej zgodnie ze standardami sieci

OFERUJEMY:
* W pełni wyposażony oraz zatowarowany sklep w lokalizacji dokładnie przeanalizowanej przez Departament Ekspansji co, praktycznie eliminuje ryzyko niepowodzenia

* Wsparcie techniczne Help Desk dedykowany wyłącznie Partnerom Prowadzącym Sklep aktywny 7 dni w tygodniu

* Wsparcie marketingowe nieustannie organizowane akcje promocyjne, wydawany co miesiąc magazyn dla klientów sieci

* Organizacja ciekawego eventu otwarciowego szereg promocji przyciągających klientów do nowo powstałego sklepu

* Profesjonalne szkolenia dla osób chcących przystąpić do współpracy oraz w kolejnym etapie dla kasjerów/sprzedawców

* Opiekę Koordynatora Obszaru Sprzedaży, który w danym rejonie kontroluje nasze jednostki i w razie potrzeby służy pomocą

* Jasne i przejrzyste reguły współpracy oraz partnerski system rozliczeń (gwarantowane wynagrodzenie)

* Atrakcyjny system motywacyjny
Jeżeli chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się szczegółów prześlij swoją aplikację zawierająca adres e-mail. W odpowiedzi otrzymasz folder informacyjny zawierający warunki współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie do treści CV oraz listu motywacyjnego zdania: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak i przyszłych rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz. 883 ).

ZAPRASZAMY!

Mapa SłupskProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik sklepu Małpka Express - Słupsk

Polecane, ciekawe strony z Słupska. Prowadzisz serwis o Słupsku lub zwiazany z Słupsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Słupsk !Zobacz stronę Wirtualne Miasto eSłupsk !Zobacz stronę Serwis Miejski Słupska !Zobacz stronę Kurier Słupski !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Słupsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Słupska: Bytów ogłoszenia - Koszalin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Chojnice ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję