Bezpłatny Projekt Szkoleniowy - Polskie towarzystwo Ekonomiczne i Uniwersytet Gdański

KONTAKT

Słupsk - Dodane przez artykul61 (osoba prywatna) -

Bezpłatny Projekt Szkoleniowy - Polskie towarzystwo Ekonomiczne i Uniwersytet Gdański

Pełna treść ogłoszenia Bezpłatny Projekt Szkoleniowy - Polskie towarzystwo Ekonomiczne i Uniwersytet Gdański

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej inicjatywie szkoleniowej:

Artykuł 61. Projekt informacyjno-szkoleniowy.

Projekt dotyczy popularyzacji dostępu do informacji publicznej: praw dostępu, możliwości korzystania i rozpowszechniania, a skierowany jest do dziennikarzy zarówno tych zawodowych, jak i obywatelskich. Obejmuje udział w 3 dniowych warsztatach (22.08, 28.08, 29.08) odbywających się w Gdańsku, w Domu Ekonomistów przy gdańskim Neptunie, na temat:

1. Prawa dostępu do informacji publicznej w programie warsztatu m.in.:
* jawność finansów publicznych i działania organów władzy
* w jaki sposób pozyskiwać i upowszechniać informacje publiczne
* sposoby udostępniania informacji publicznych - jak i gdzie je znaleźć
* wniosek o udostępnienie informacji publicznej - analiza stosowanych praktyk i błędów popełnianych w procesie wnioskowania.

2. Narzędzia komunikowania społecznego - media w procesie kształtowania opinii publicznej. Warsztaty poprowadzą wieloletni pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Nauk Społecznych, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna - prodziekan ds. kształcenia i studiów stacjonarnych zajmująca się analizą narzędzi i technik wykorzystywanych w komunikacji społecznej i komunikacji marketingowej oraz adiunkt z Zakładzie Semiotyki Kultury i Komunikacji Międzykulturowej prowadząca aktywne badania z zakresu reklamy społecznej a wizualnej komunikacji społecznej.

3. Warsztaty dziennikarskie dotyczące dostępu do informacji publicznej w kontekście pozyskiwania, gromadzenia, przetwarzania i upowszechniania informacji publicznej. Zajęcia poprowadzą reporterzy telewizji TVN.

Projekt obejmuje również uczestnictwo w wizycie studyjnej na UG oraz w seminarium podsumowującym w grudniu. Każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa. Zapewniamy również ciepły posiłek podczas warsztatów.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

Mapa SłupskProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Bezpłatny Projekt Szkoleniowy - Polskie towarzystwo Ekonomiczne i Uniwersytet Gdański ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Słupska. Prowadzisz serwis o Słupsku lub zwiazany z Słupsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Słupsk !Zobacz stronę Kurier Słupski !Zobacz stronę Wirtualne Miasto eSłupsk !Zobacz stronę Serwis Miejski Słupska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Słupsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Słupska: Bytów ogłoszenia - Koszalin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Chojnice ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Słupsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj